‘Më 30 Qershor do pengoj zgjedhjet’, Neritan Liçaj i bashkohet Bujar Kapexhiut: S’do lejojmë vjedhje

Publikuar tek: aktualitet, më 19:30 24-06-2019 ‘Më 30 Qershor do pengoj zgjedhjet’, Neritan Liçaj i bashkohet Bujar Kapexhiut: S’do lejojmë vjedhje

Pas artistit Bujar Kapexhiu, i cili ka deklaruar se do të jetë në qendrën e tij të votimit për të mos lejuar një votim te paligjshëm, edhe aktori Neritan Liçaj i është bashkuar këtij vendimi.

Përmes një statusi në ‘Facebook’, Liçaj shprehet se nuk do të lejojë  që jetët e fëmijëve të nëpërkëmben dhe të bien në letargjinë e vdekjes.

Sipas Liçajt, nuk do të lejojë që banda e gangsterave të sundojë  rrugaçëri dhe vjedhje.

 ‘Edhe Une....s'do lejojme qe jetet tona dhe te femijeve tane te neperkemben dhe te bien ne letargjine e dhimshme te vdekjes se ngadalte te padinjitetit nga sundimi e nje bande gangsterresh qe s'njohin kushtetute,te drejta,demokraci,mendim te lire,art,kultute,perparim,dije,qyteterim,komb dhe krenari . .por vetem rrugaceri dhe vjedhje! Po te doni shperndajeni, shkruan Liçaj.

64987250_10212065797273927_1181607312003956736_o (1).jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19118404388428
array(1) { ["section"]=> string(103) "me-30-qershor-do-pengoj-zgjedhjet-neritan-licaj-i-bashkohet-bujar-kapexhiut-s-do-lejojme-vjedhje-169585" }