Me barkun jashtë dhe mbipeshë, Rudina Dembacaj publikon foto nga arkivat, shihni si dukej

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:26 07-02-2020 Me barkun jashtë dhe mbipeshë, Rudina Dembacaj publikon foto nga arkivat, shihni si dukej Rudina Dembacaj

Aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar sot në ‘Instastory’ një foto të saj para disa vitesh, ku dukej shumë ndryshe nga pamja që ka sot.

Me barkun jashtë, aktorja duket se ka qenë me forma të kolme dhe mbipeshë disa vite më parë, ndërsa sot është tepër elegante, edhe pse është nënë.

Shikoni ndryshimin e aktores ndër vite

mbipeshe.jpg

Së fundmi, Rudina ka pranuar edhe lidhjen e saj me ish-deputetin Mark Frroku. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094091892242432
array(1) { ["section"]=> string(94) "me-barkun-jashte-dhe-mbipeshe-rudina-dembacaj-publikon-foto-nga-arkivat-shihni-si-dukej-194414" }