Me bikini minimaliste, e dashura e DiCaprios ‘çmend’ pushuesit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:50 10-08-2020 Me bikini minimaliste, e dashura e DiCaprios ‘çmend’ pushuesit (FOTO)

Aktori i njohur Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij Camila Morrone po shijojnë disa ditë pushimi në plazh.

Çifti po shijon pushimet, por nuk kanë mundur t'i shpëtojnë paparacëve.

Ata janë fotografuar në plazh së bashku, ndërsa kanë rënë në sy format trupore të të dashurës së DiCaprios.

Ajo ishte veshur me një bikini të zezë, minimaliste që i le pak vend imagjinatës.

Si duket aktori është me fat që ka në krah një të dashur si Camila.

Leo dhe modelja janë bashkë që nga viti 2017. Mediat e huaja raportojnë se Modeja dhe aktori e kanë kaluar së bashku karantitën dhe kjo e ka forcuar më shumë lidhjen e tyre.

31777686-8612137-Cheeky_Her_flirty_swimsuit_left_little_to_the_imagination_as_she-a-64_1597071252355.jpg31777670-8612137-Beach_beauty_Morrone_who_met_Leo_through_her_stepfather_Al_Pacin-a-62_1597071252304.jpg31777694-8612137-Making_a_splash_The_up_and_coming_actress_wowed_in_her_skimpy_bl-a-61_1597071252299.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010087966918945
array(1) { ["section"]=> string(71) "me-bikini-minimaliste-e-dashura-e-dicaprios-cmend-pushuesit-foto-216731" }