Me bikini në det, ish-drejtoresha e Tatimeve siç nuk e keni parë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:53 24-08-2019 Me bikini në det, ish-drejtoresha e Tatimeve siç nuk e keni parë (FOTO)

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj ditën e fundit ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Pak minuta më parë Shehaj ka ndarë një tjetër foto në llogarinë e saj në Instagram, teksa shfaqet me bikini në det,ashtu siç mund të mos e keni parë ndonjëherë ish-drejtoreshën më të përfolur të qeverisë Rama.

Në foto Brisida shihet duke u puthur me një vogëlushe, që duket se është vajza e mikes së saj.

'Shoqja e ngushtë e Bias', shkruan ajo në diçiturë.

Kujtojmë se ish-drejtoresha e Tatimeve ka arritur dakordësimin me Ylli Ndroqin, pronarin e RTV Ora dhe do të jetë së shpejti drejtoresha e re e programacionit në këtë televizion.

69047537_354450748775184_6129010600174419968_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025768041610718
array(1) { ["section"]=> string(75) "me-bikini-ne-det-ish-drejtoresha-e-tatimeve-sic-nuk-e-keni-pare-foto-176223" }