Me bikini në sauna, Klaudia Pepa tregon trupin dhe linjat perfekte (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:27 17-02-2020 Me bikini në sauna, Klaudia Pepa tregon trupin dhe linjat perfekte (Foto) Klaudia Pepa

Balerina shqiptare Klaudia Pepa është shumë aktive në rrjetin social 'Instagram'.

Shpeshherë ajo poston foto me rroba banjo dhe duke kërcyer.

Duke qenë balerinë, padyshim që trupi dhe linjat perfekte janë ato që e karakterizojnë.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në 'Instagram', ku e shtrirë në saunan e një hoteli, ka tregon asetet elegante dhe format perfekte.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086739063262939
array(1) { ["section"]=> string(77) "me-bikini-ne-sauna-klaudia-pepa-tregon-trupin-dhe-linjat-perfekte-foto-195550" }