Me bikini të kuqe dhe të pasmet në plan të parë, Nevina Shtylla ngre temperaturat me këtë video nga pishina

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:32 03-07-2020 Me bikini të kuqe dhe të pasmet në plan të parë, Nevina Shtylla ngre temperaturat me këtë video nga pishina Nevina Shtylla

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ish-miss Shqipëria 2010 është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Bukuroshja e televizionit së fundmi ka publikuar një video duke notuar në një pishinë në Vlorë. Me rroba banjo të kuqe, me trupin elegant dhe format perfekte, Nevina ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, teksa shihet duke notuar në ujin e kristaltë.

"Më mirë në Shqipëri"?, pyet ajo ndjekësit e saj.

Në këto ditë të nxehta vere, të shumtë janë personazhet e njohur që kanë nisur pushimet dhe që kryesisht kanë preferuar bregdetin e bukur shqiptar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010120153427124
array(1) { ["section"]=> string(113) "me-bikini-te-kuqe-dhe-te-pasmet-ne-plan-te-pare-nevina-shtylla-ngre-temperaturat-me-kete-video-nga-pishina-212734" }