Me bikini të kuqe nën hijen e çadrës, Alba Hoxha 'tërbon' rrjetin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:51 20-07-2019 Me bikini të kuqe nën hijen e çadrës, Alba Hoxha 'tërbon' rrjetin

Alba Hoxha është ndër femrat më seksi të estradës shqiptare.

Balerina njihet për linjat perfekte, të cilat nuk ngurron të na i tregojë herë pas here me veshje të ngushta.

Pak minuta më parë, Alba ka publikuar një foto mjaft sensuale nga plazhi.

Ajo shihet nën hijen e çadrës së plazhit vetëm me bikini të kuqe. Kjo foto ka shkaktuar reagimet e menjëherëshme të fansave besnikë dhe jo vetëm.

fhk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032785177230835
array(1) { ["section"]=> string(69) "me-bikini-te-kuqe-nen-hijen-e-cadres-alba-hoxha-terbon-rrjetin-172768" }