Me bluze kuq e zi dhe shapka të bardha, Kujtim Gjuzi tërheq vëmendjen e pushuesve në Adriatik (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:31 21-07-2019 Me bluze kuq e zi dhe shapka të bardha, Kujtim Gjuzi tërheq vëmendjen e pushuesve në Adriatik (FOTO)

Deputeti Kujtim Gjuzi është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Krahas angazhimeve politike, Gjuzi gjen kohë të lirë edhe për pushime.

Së fundmi, ai ka publikuar një foto në ‘Facebook’, ku shfaqet larg kostumit të zyrtarit në detin Adriatik.

Gjuzi mban të veshur një bluzë patriotike me shqiponjë dhe një palë shapka të bardha.

Edhe këtë herë deputeti ka ditur të tërheq vëmendjen e pushuesve.

67739619_10213734103057769_7470208984113217536_n.jpg

67060118_10213726626830868_3564021758379950080_o.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024471044540405
array(1) { ["section"]=> string(104) "me-bluze-kuq-e-zi-dhe-shapka-te-bardha-kujtim-gjuzi-terheq-vemendjen-e-pushuesve-ne-adriatik-foto-172892" }