Me bluzë rozë dhe xhinse të ngushta, ja çfarë i ndodh studentes në Universitetin e Kairos (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:25 23-05-2016 Me bluzë rozë dhe xhinse të ngushta, ja çfarë i ndodh studentes në Universitetin e Kairos (Video)

Një video shokuese tregon atë çka i ndodh një studenteje të veshur në mënyrë ekstravagante teksa ecën në kampusin e Universitetit të Kairos në Egjipt.

Vajza me flokë të verdha, xhinse të ngushta dhe bluzë ngjyrë rozë rrethohet menjëherë ga dhjetëra djem të cilët e shajnë dhe ofendojnë teksa ecën.

Megjithëse nuk e kanë ngacmuar fizikisht, sipas dëshmitarëve ajo u fsheh në një tualetë dhe më pas u largua pasi dhjetëra djem tentuan ta zhvishnin lakuriq.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013532161712646
array(1) { ["section"]=> string(100) "me-bluze-roze-dhe-xhinse-te-ngushta-ja-cfare-i-ndodh-studentes-ne-universitetin-e-kairos-video-41275" }