Me brekë, por me bluzë të gjatë, Françeska Jaçe e përdor tualetin për video 'hot'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:44 06-06-2020 Me brekë, por me bluzë të gjatë, Françeska Jaçe e përdor tualetin për video 'hot' Françeska Jaçe

Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ish-banorja e Big Brother, modele e biznesmene njëkohësisht, është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Bukuroshja nga Vlora nuk rri pa publikuaar foto e video provokuese për fansat. Së fundmi ajo ka postuar një video në Instastory, ku duket me mbathje dhe bluzë në tualet.

Përpara pasqyrës, bën lëvizje elegante dhe provokuese.  

ceska.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095710754394531
array(1) { ["section"]=> string(84) "me-breke-por-me-bluze-te-gjate-franceska-jace-e-perdor-tualetin-per-video-hot-209318" }