Me çantë 2 mijë dollarëshe, kështu e mëson Kim vajzën e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:03 04-09-2016 Me çantë 2 mijë dollarëshe, kështu e mëson Kim vajzën e saj

Me një mama si Kim Kardashian dhe një baba si Kanye West, nuk shpëton dot nga vëmendja e mediave.

Vajza e çiftit të famshëm, North West, u fotografua të premten me të ëmën në një lokal luksoz në New York. Por, nuk ishte kjo ajo që tërhoqi vëmendjen e mediave, por çanta 2 mijë dollarëshe që vogëlushja mbante.

Mesa duket, Kim po e stërvit vajzën me jetën e luksit që tani. Vetëm 3 vjeç, North mund të duket po aq shik sa e ëma.

Scresdffdghhfghfghshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019552946090698
array(1) { ["section"]=> string(64) "me-cante-2-mije-dollareshe-keshtu-e-meson-kim-vajzen-e-saj-51873" }