Me çfarë merret Nasip Naço pas dorëheqjes si ministër Drejtësie? (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 15:48 06-01-2016 Me çfarë merret Nasip Naço pas dorëheqjes si ministër Drejtësie? (FOTO)

Nasip Naço, i dorëzoi detyrën ministrit aktual të Drejtësisë Ylli Manjanit por këto ditë që nuk punon në Ministri ai ka menduar të bëjë disa aktivitete shumë më relaksuese.

Sot ai ka qenë në Berat, ku ka marrë pjesë në ceremoninë e besimtarëve ortodoksë, në hedhjen e kryqit në Osum, me rastin e Ditës së Ujit të Bekuar.

Në foto Naço shfaqet pranë klerikut dhe djalit që e ka gjetur kryqin në Osum. Fotoja është shkrepur nga Hektor Pustina.

nasipnacoujibekuar

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010648965835571
array(1) { ["section"]=> string(74) "me-cfare-merret-nasip-naco-pas-doreheqjes-si-minister-drejtesie-foto-29288" }