Me cigare në gojë duke prerë limona, Oriola Marashi i “vë flakën” rrjetit me fustanin provokues, i dashuri i bën komentin epik (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:09 26-06-2020 Me cigare në gojë duke prerë limona, Oriola Marashi i “vë flakën” rrjetit me fustanin provokues, i dashuri i bën komentin epik (FOTO) Oriola Marashi

Oriole Marashi është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Modelja së fundmi është në qendër të vëmendjes edhe për shkak të lidhjes së saj me futbollistin Eros Grezda.

Ata nuk nguruan ta bëjnë publike lidhjen e tyre menjëherë pas përfundimit të karantinës. Dje Oriola postoi në foto ku në plan të parë dukej një unazë në gishtin e fejesës.

Nuk dimë nëse zyrtarisht ata janë fejuar, kjo mbetet për t’u konfirmuar apo mohuar nga çifti në ditët në vijim. Ndërkohë, sot modelja ka postuar disa foto me veshje provokuese, cigare dhe një pjatë me limona, në Instagram.

Menjëherë ka komentuar i dashuri, futbollisti Eros Grezda.

“Limonada ime”, shkruan sulmuesi i Osijek në kampionatin kroat, teksa nuk vonon përgjigja e së dashurës së tij. “Mbreti im”, i drejtohet modelja 25-vjeçarit.

komentet.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Mbyllni sytë', Arilena Ara nuk ndalet, pozon super sensuale nga plazhi (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.012753963470459
array(1) { ["section"]=> string(134) "me-cigare-ne-goje-duke-prere-limona-oriola-marashi-i-ve-flaken-rrjetit-me-fustanin-provokues-i-dashuri-i-ben-komentin-epik-foto-211881" }