'Më dërgoi video erotike në 2 të natës', reperi shqiptar bën deklaratën shokuese për këngëtaren

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:09 28-05-2020 'Më dërgoi video erotike në 2 të natës', reperi shqiptar bën deklaratën shokuese për këngëtaren

Reperi i njohur shqiptar Blazer ka treguar se gjatë periudhës së karantinës ka marrë një mesazh që e ka habitur.

 I ftuar në emisionin "Glamour Zone", ai rrëfeu se një këngëtare i dërgoi video erotike gabimisht në telefon në orën 2 të natës.

Blazer nuk e bëri të ditur identitetin e këngëtares, por tha se u shtang kur pa videon. Më tej ai  e pyeti këngëtaren nëse video ishte për të, por si përgjigje mori bllok.

“Është një histori, ka ndodhur gjatë kohës së karantinës. Ka qenë ora diku 2 e natës dhe isha në telefon. Kur më vjen një mesazh, pak rëndësi ka emri, nuk do ta them. E hap mesazhin dhe ishte një video erotike, jo foto erotike. U shtanga dhe thashë: ‘Nuk është e mundur’. Dhe e pyeta: ‘Je e sigurt që këtë video e kishe për mua’? Mora një bllok dhe përpara bllokut një fshirje të videos. Ishte e qartë që video nuk ishte për mua", u shpreh Blazer.

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089888572692871
array(1) { ["section"]=> string(99) "me-dergoi-video-erotike-ne-2-te-nates-reperi-shqiptar-ben-deklaraten-shokuese-per-kengetaren-208169" }