‘Më dhimbset PD’, Patozi: Në 2017 Basha e quante LSI-në organizatë kriminale, por…

Publikuar tek: politike, më 22:34 25-04-2019 ‘Më dhimbset PD’, Patozi: Në 2017 Basha e quante LSI-në organizatë kriminale, por…

Kreu i partisë 'Bindja Demokratike', Astrit Patozi është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Real Story’ me Sokol Ballën.

Ai ka paralajmeroi shkrirjen e Partisë Demokratike në rast se kjo forcë nuk merr pjesë në zgjedhjet e 30 qershorit.

‘PD mund te shkrihet nese nuk merr pjese ne zgjedhje. Dhe mua me dhimbset ajo parti dhe nuk dua qe ta shoh ne ate gjendje’, tha Patozi.

Patozi ka shtuar se në zgjedhet e 2017 Basha e quante LSI organizatë kriminale, ndërsa tani janë koalicion.

‘Basha betejën e tij politike në vitin 2017 e kishte kundër LSI qe e etiketonte si organizatë kriminale. Ku është morali i tij tani?’, u shpreh Patozi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029690027236938
array(1) { ["section"]=> string(83) "me-dhimbset-pd-patozi-ne-2017-basha-e-quante-lsi-ne-organizate-kriminale-por-161877" }