'Më dhunuan’, 61 vjeçari denoncon Policinë Rrugore të Korçës (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:38 25-06-2019 'Më dhunuan’, 61 vjeçari denoncon Policinë Rrugore të Korçës (FOTO)

Patrulla e policisë së qarkullimit në Korçë kanë dhunuar një 61-vjeçar.

Albert Shkëmbi ka qenë pasagjer në një mjet në momentin që e ka ndaluar patrulla e policisë në rrugën Korçë-Maliq, në afërsi të Libonikut.

Policia ka kërkuar që ai ta shoqërojë, por nuk ka pranuar me pretendimin se ishte pasagjer dhe jo në drejtimin e mjetit.

Në atë moment, sipas Shkëmbit, policët e kanë qëlluar dhe grushte dhe radiot e tyre, duke i thyer krahun.

Tashmë i dëmtuari po trajtohet në repartin e terapisë ditore në spitalin e Korçës.

policiaaa-768x1024.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071120262145996
array(1) { ["section"]=> string(69) "me-dhunuan-61-vjecari-denoncon-policine-rrugore-te-korces-foto-169742" }