Me djalin në gji, Klea Huta tregon ndryshimin mes jetës reale dhe Instagramit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:53 27-07-2020 Me djalin në gji, Klea Huta tregon ndryshimin mes jetës reale dhe Instagramit

Ajo është një nga mamit më të reja të showbizz-it shqiptar, dhe gjithmonë e tregon përmes postimeve se sa e lumtur është.

Klea Huta është bërë nënë vetëm disa javë më parë. Ajo solli në jetë djalin të cilin e ka quajtur, Krid.

Së fundmi këngëtarja ka postuar disa foto në ‘Instagram’,  në njërën shihet duke e ndërruar djalin e saj në bagazhin e makinës e kuruar në çdo detaj, ndërsa në foton tjetër shihet duke i dhënë gji djalit dhe disi më e çrregullt.

“Instagram dhe jeta reale”, shkruan Klea krahas fotove.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I tha mbylli sytë dhe e puthi, Fjoralba Ponari tregon çfarë ndodhi me Ledrin
Enca tregon ditën e publikimit të këngës së re me foton super të ‘nxehtë’ »
Article Logic
Execution time: 0.010727167129517
array(1) { ["section"]=> string(83) "me-djalin-ne-gji-klea-huta-tregon-ndryshimin-mes-jetes-reale-dhe-instagramit-215166" }