Me dorën e tij tek të pasmet bombastike, Fjolla Morina poston foton 'HOT' me partnerin e shumëpërfolur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:15 04-12-2020 Me dorën e tij tek të pasmet bombastike, Fjolla Morina poston foton 'HOT' me partnerin e shumëpërfolur Fotomontazh/ Fjolla Morina me partnerin Fisnik Sylaj

Këngëtarja e njohur kosovare Fjolla Morina ka publikuar në rrjete sociale një foto tepër sensuale dhe shumë provokuese.

Ajo shihet e përqafuar me partnerin e saj Fisnik Syla, teksa ky i fundit i ka vendosur dorën tek të pasmet. Foto i përket muajve të verës, kur çifti tashmë i shumëpërfolur ishin me pushime ne Malaga të Spanjës.

Screenshot_9.jpg

Morina është bërë një nga personazhet më të përfolur në media, e së fundmi jo vetëm në ato rozë, por dhe në lajmët e kronikës.

Fjolla u kap nga doganën e Kukësit së bashku me partnerin e saj Fisnik Syla dhe një person tjetër, teksa në çantë mbante dy pistoleta dhe disa fishekë.

Ajo vijon të mbetet në arrest shtëpie, teksa prokurorët kanë pasur përplasje, për faktin se prokurori i parë kërkon që të akuzohet për trafik armësh ndërsa i dyti e gjykon veprën vetëm si armëmbajtje pa leje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miley Cyrus bën deklaratën SHOKUESE: Fatkeqësisht nuk bëra dot seks me Dua Lipën (FOTO)
Bebi po vjen! Aktorja e humorit konfirmon lajmin e shtatzënisë »
Article Logic
Execution time: 0.010165929794312
array(1) { ["section"]=> string(106) "me-doren-e-tij-tek-te-pasmet-bombastike-fjolla-morina-poston-foton-hot-me-partnerin-e-shumeperfolur-230203" }