Me doreza duke “ngrirë” nga i ftohti, moderatorja shqiptare përshëndet me shumë dashuri nga Rusia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:22 08-12-2016 Me doreza duke “ngrirë” nga i ftohti, moderatorja shqiptare përshëndet me shumë dashuri nga Rusia

Moderatorja shqiptare shumë e dashur për publikun, ndodhet në Rusi. E veshur me doreza, me një xhup me push të trashë dhe kapuç, Arbana Osmani ka përshëndetur të gjithë fansat e saj.

“Nga Rusia me shumë dashuri”,-shkruan moderatorja edhe pse nuk ka treguar arsyen se përse ndodhet atje. Ndoshta me pushime ose për të bërë të lumtur dikë….

 arbanaaaaaaaaa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024966955184937
array(1) { ["section"]=> string(100) "me-doreza-duke-ngrire-nga-i-ftohti-moderatorja-shqiptare-pershendet-me-shume-dashuri-nga-rusia-62030" }