'Më e mira që kam bërë për veten time është...', Rozana Radi feston ditëlindjen dhe zbulon moshën (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:22 06-07-2020 'Më e mira që kam bërë për veten time është...',  Rozana Radi feston ditëlindjen dhe zbulon moshën (FOTO) Rozana Radi

Këngëtarja e njohur Rozana Radi është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan dhe foto me ndjekësit e saj.

Dita e sotme është një ditë e veçantë për këngëtaren pasi feston ditëlindjen. Rozana nuk ka hezituar që të ndajë me njekësit e saj një foto tërheqse, teksa ka zbuluar edhe moshën e saj.

Me anë të një postimi në 'Instagram' këngëtarja na ka treguar se mbush 41 vjeç.

Madje, për të gjitha vitet e jetës së saj këngëtarja shkruan një shprehje.

“Në këto 41 vite më e mira që kam bërë për veten time është JETA.R.Radi 2020” shkruan ajo në postimin e saj.

Screenshot_13.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097739696502686
array(1) { ["section"]=> string(103) "me-e-mira-qe-kam-bere-per-veten-time-eshte-rozana-radi-feston-ditelindjen-dhe-zbulon-moshen-foto-213011" }