“Më e mirë e ëma se e bija”, ja si u dukën Majlinda Bregu dhe vajza e saj në koncertin e Elvanës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:26 04-02-2018 “Më e mirë e ëma se e bija”, ja si u dukën Majlinda Bregu dhe vajza e saj në koncertin e Elvanës

Mardhënia e tyre nënë dhe bijë është ndër më të bukurat që kemi parë ndonjëherë.

 Majlinda Bregu dhe Kejda Ajazi kanë qenë mbrëmë prezente në koncertin recital nga Elvana Gjata. Ajo që na bëri përshtypje ishte postimi i Kejdës në Instagram, “shoqet e ngushta”, ka shkruar ajo për veten dhe të ëmën.

Si të tilla, “shoqet” kanë kombinuar edhe veshjen me njëra tjetrën, pasi nënë e bijë kanë zgjedhur ngjyrën e zezë.

Në foton e Kejdës kanë rënë në sy gjithashtu edhe komentet e ndjekësve të saj, të cilët kanë komplimentuar më shumë të ëmën sesa të bijën.

Screenshot_14.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edi Rama tregon se kujt ia ka më shumë frikën (Video)
Kylie Jenner bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë një vajzë »
Article Logic
Execution time: 0.012087106704712
array(1) { ["section"]=> string(100) "me-e-mire-e-ema-se-e-bija-ja-si-u-duken-majlinda-bregu-dhe-vajza-e-saj-ne-koncertin-e-elvanes-109141" }