Më e shëndoshë se zakonisht, mos vallë Elita Rudi është në pritje të fëmijës së dytë?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:11 06-08-2020 Më e shëndoshë se zakonisht, mos vallë Elita Rudi është në pritje të fëmijës së dytë? Gjiko me Elita Rudin

Elita Rudi së bashku me Gjikon, djalin e saj dhe vjehrrin e vjehrrën po i kalojnë pushimet së bashku.

Ata postojnë foto dhe video të ndryshme nga pushimet e tyre, ndërsa në një video të fundit shihet reperi që e ngacmonte Elitën para prindërve, ndërsa ajo ndihej e turpëruar.

Por në video Elita duket pak më e shëndoshë se zakonisht, që na bën të dyshojmë se ndodhta Zëri po bëhet me vëlla ose motër.

Screenshot_28-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011191844940186
array(1) { ["section"]=> string(90) "me-e-shendoshe-se-zakonisht-mos-valle-elita-rudi-eshte-ne-pritje-te-femijes-se-dyte-216322" }