Me EMRA dhe FOTO, Policia e Shtetit publikon listën me 22 më të kërkuarit e Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 11:09 20-01-2019 Me EMRA dhe FOTO, Policia e Shtetit publikon listën me 22 më të kërkuarit e Tiranës

Policia e Shtetit ka publikuar listën e 22 personave më të kërkuar në qarkun e Tiranës.

Përmes një njoftimi në faqen zyrtare polici u kërkon qytetarëve të japin informacion për cilido prej tyre nëse kanë dijeni.

"Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo të dërgojë imazhe e informacion në aplikacionin "Komisariati Dixhital", duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike', njofton policia.

Më poshtë lista e të kërkuarve:  

1.jpg

2.jpg

3.jpg4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg11.jpg

12.jpg13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg18.jpg

19.jpg20.jpg

21.jpg

22.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta takim me klubin 'Bashkësia Dibrane': Kanë zënë vend të merituar në panteonin e ndritur
Vrau 2 vëllezërit për borxhin në mes të Tiranës, kush është Eduart Kurti, në listën e të kërkuave »
Article Logic
Execution time: 0.011616230010986
array(1) { ["section"]=> string(89) "me-emra-dhe-foto-policia-e-shtetit-publikon-listen-me-22-me-te-kerkuarit-e-tiranes-149536" }