‘Më fal, më fal’, incidenti mes Marinës dhe Zerkës në ‘Klanifornia’, moderatorja e merr me sportivitet (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:51 15-12-2019 ‘Më fal, më fal’, incidenti mes Marinës dhe Zerkës në ‘Klanifornia’, moderatorja e merr me sportivitet (VIDEO) Marina Vjollca-Young Zerka

I ftuar dje në ‘Klanifornia’, këngëtari Young Zerka iu dorëzua pyetjeve të Marinës dhe zbuloi detaje të pathëna më parë nga jeta e tij, madje na tregoi edhe lidhjen e tij 5-vjeçare me Ronela Hajatin.

Por si për dreq, teksa po takonte moderatoren bukuroshe dhe pa dashje i hoqi njërin nga vëthët.

Sigurisht që incidete të tilla ndodhin në skenë dhe Marina e ka marrë me shumë sportivitet.

‘Më fal, më fal’, tha Zerka.

‘S’ka fare problem, kjo për syrin e keq’, shtoi Marina.

Momenti: 0:43 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024612188339233
array(1) { ["section"]=> string(108) "me-fal-me-fal-incidenti-mes-marines-dhe-zerkes-ne-klanifornia-moderatorja-e-merr-me-sportivitet-video-189468" }