Me fitoren historike, këngë mahnitëse e David Guettas: Kjo është për ty Shqipëri!

Publikuar tek: sport, më 06:26 20-06-2016

Me fitoren historike, kjo është kënga mahnitëse e David Gettas dhe Zara Larsson për ekipin tonë kombëtar.

''Kjo është për ty Shqipëri!'', një këngë mahnitëse dhe plot emocion, ku spikat shqiponja dykrenare, Balaj, Mavraj, Cana, De Biasi dhe plot tifozë ''të çmendur'' në shkallët e stadiumeve.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021744012832642
array(1) { ["section"]=> string(84) "me-fitoren-historike-kenge-mahnitese-e-david-guettas-kjo-eshte-per-ty-shqiperi-44034" }