Me FOTON e Reas, Gregut dhe të përkëdhelurit Zaho/ Linda zbulon si do të jetë 2020 në familjen RAMA

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:38 01-01-2020 Me FOTON e Reas, Gregut dhe të përkëdhelurit Zaho/ Linda zbulon si do të jetë 2020 në familjen RAMA

Bashkëshortja e kryeministrit Linda Rama, ka publikuar në rrjetin social ‘Tëitter’ një foto shumë të këndëshme, ku shfaqen tre fëmijët e familjes Rama duke u argëtuar me njëri-tjetrin.

Rea, Gregu dhe Zaho shfaqen të shtrirë teksa qeshin dhe përkëdhelen me njëri-tjetrin.

Ato që bien në sy menjëherë janë edhe lodrat e të voglit të familjes, të cilat janë të përhapura ngado. Ndërkohë dy më të mëdhenjtë Rea dhe Gregu, që përpiqen ta kënaqin vëllain e tyre, kanë zgjedhur të kthehen pas në kohë duke luajtur edhe ata.

‘Viti pamjeplote 20/20 ——— 20/20 in full vision!!!’, e ka cilësuar Vitin e Ri Linda, duke e shoqeruar foton me këtë citim.

Capture.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090169906616211
array(1) { ["section"]=> string(104) "me-foton-e-reas-gregut-dhe-te-perkedhelurit-zaho-linda-zbulon-si-do-te-jete-2020-ne-familjen-rama-190895" }