Me FOTON më pranverore që mund të keni parë ndonjëherë, Albani bën DEDIKIMIN romantik për Miriamin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:34 11-05-2019 Me FOTON më pranverore që mund të keni parë ndonjëherë, Albani bën DEDIKIMIN romantik për Miriamin

Alban Skënderaj dhe partnerja e tij Miriam Cani janë një ndër çiftet më të pëlqyer në showbiz-in shqiptar.

Prej disa ditësh ata së bashku me vajzën e tyre Ameli kanë zgjedhur të udhëtojnë drejt ishujve Maldive.

Pak orë më parë, ka qenë Albani, ai që ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet bashkë me Miriamin.

Ndërkohë e ka shoqëruar me një nga vargjet e këngës së tij më të re në bashkëpunim me 2Ton.

‘Perjetesia vlen me pak se nje dite me ty’, shkruan këngëtari dedikuar partneres së tij.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098512172698975
array(1) { ["section"]=> string(104) "me-foton-me-pranverore-qe-mund-te-keni-pare-ndonjehere-albani-ben-dedikimin-romantik-per-miriamin-163851" }