Me fustan të çarë transparent e me mbathje të zeza, Ledina Çelo ekspozon trupin elegant (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:43 03-08-2020 Me fustan të çarë transparent e me mbathje të zeza, Ledina Çelo ekspozon trupin elegant (FOTO) Ledina Çelo

Plot 43 vjeçe, por ngjan si vajzë e re. Bëhet fjalë për Ledina Çelon, këngëtaren shumë të dashur nga publiku shqiptar.

Para pak ditësh ajo na surprizoi me një foto që publikoi në Instagram, ku me bikini të kuqe na tregoi trupin elegant, edhe pse nënë e dy fëmijëve.

celo.jpg

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një tjetër foto, me një fustan shumë sensual, transparent dhe të çarë tek kofshët, i cili i nxjerr në pah mbathjet e zeza dhe linjat peefekte.

ledina.jpg

Jemi në sezon plazhi dhe mesa duket Ledina sapo ka filluar.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01049017906189
array(1) { ["section"]=> string(98) "me-fustan-te-care-transparent-e-me-mbathje-te-zeza-ledina-celo-ekspozon-trupin-elegant-foto-215972" }