“Më futi në makinë e më dërgoi në shtëpi, donte të martoheshim”, 21 vjeçarja denoncon kuksianin

Publikuar tek: aktualitet, më 09:32 29-05-2017 “Më futi në makinë e më dërgoi në shtëpi, donte të martoheshim”, 21 vjeçarja denoncon kuksianin

“Më futi në makinë e më dërgi në shtëpi. Donte të martoheshim”, kështu është shprehur në polici 21-vjeçarja nga Dibra.

 

S.L, teksa ka bërë denoncimin ka rrëfyer se 27-vjeçari Pajtim Kolgjini ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të resë duke i bërë presion për martesë.

E reja ka rrëfyer se ngjarja ka ndodhur më datën 23 maj. Materialet i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Kukës për veprën penale “përndjekja”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grusht fytyrës policit në Tiranë, arrestohen dy studentët
Analiza dy vjetore e Bashkisë, Veliaj: Investime në gjithë Tiranën, çdo ditë me një punë konkrete »
Article Logic
Execution time: 0.0097470283508301
array(1) { ["section"]=> string(97) "me-futi-ne-makine-e-me-dergoi-ne-shtepi-donte-te-martoheshim-21-vjecarja-denoncon-kuksianin-80344" }