Me helikopter privat në Kanë, biznesmeni shqiptar ‘i plotëson tekat’ Aurela Hoxhës (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:09 23-05-2019 Me helikopter privat në Kanë, biznesmeni shqiptar ‘i plotëson tekat’ Aurela Hoxhës (FOTO-VIDEO)

Aurela Hoxha cilësohet si ndër modelet më të komentuara në mediat rozë dhe jo vetëm për profesionin e saj, por edhe për jetën personale.

Prej më shumë se dy vitesh modelja jeton në Spanjë, pasi bashkëjeton me partnerin e saj shqiptar, me të cilin ka hapur edhe një biznes privat.

Mesa duket i dashuri milioner kujdeset që modeles të mos i mungojë asgjë pasi së fundmi Aurela ka udhëtuar drejt Kanës me helikopter privat.

Modelja ka marrë pjesë në festivalin e Kanës ku shihet e veshur shumë fine me fustanin e gjatë e të verdhë.

dcszf.png

xvxc.png

vfdgf.png

dsf.png

1-10-768x700.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.064064025878906
array(1) { ["section"]=> string(97) "me-helikopter-privat-ne-kane-biznesmeni-shqiptar-i-ploteson-tekat-aurela-hoxhes-foto-video-165436" }