Më i lumtur se kurrë, Gent Fatali poston foton sensuale me motrën e Loredanës duke...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:45 05-12-2020 Më i lumtur se kurrë, Gent Fatali poston foton sensuale me motrën e Loredanës duke... Gent fatali dhe Rozafa Zefi

Këngëtari Gent Fatali është duke shijuar romancën e bukur prej disa vitesh me Rozafa Zefin, motrën e këngëtares Loredana Zefi.

Dje Genti publikoi në llogarinë e tij në Instagram një foto shumë të ëmbël krah partneres së tij. Rozafa shfaqet duke e puthur, ndërkohë që në fytyrë ka shenja buzësh të ngelura nga buzëkuqi i kuq i saj.

gent-fatali-5.jpg

Dhe pse “çau” shpejt në tregun muzikor Genti bëri disa mungesa. Më herët ai zbuloi në një intervistë se po merret me biznes dhe kjo është arsyeja pse nuk ka qenë aktiv me projekte të reja muzikore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nusja e Ledrit reagon ndaj komenteve negative që i janë bërë gjatë shtatënisë: Unë e di që për të pjell, pjell lopa, pse jeni…(E PLOTË)
‘Liria ka emër’, Mozzik bëhet bashkë me djalin e Hashim Thaçit, mes maleve me flamurin e UÇK-së »
Article Logic
Execution time: 0.011890888214111
array(1) { ["section"]=> string(88) "me-i-lumtur-se-kurre-gent-fatali-poston-foton-sensuale-me-motren-e-loredanes-duke-230311" }