“Më jep 500 euro ose të publikoj videon”, 22 vjeçari kanos 48 vjeçaren por arrestohet

Publikuar tek: aktualitet, më 09:31 27-08-2015 “Më jep 500 euro ose të publikoj videon”, 22 vjeçari kanos 48 vjeçaren por arrestohet Foto ilustruese

Kanosja se do i publikonte videon intime, 48 vjeçares ka çuar në pranga 22 vjeçarin.

Bëhet fjalë për Marjo Bicin. I riu nga Elbasani i kërkonte 48 vjeçares 500 euro, dhe e kërcënonte se do i publikonte një video intime.

Gruaja me inicialet M.B ka bërë kallëzimin në polici dhe uniformat blu kanë arrestuar të riun si dhe i kanë sekuestruar 500 eurot bashkë me materialet filmike që ndodheshin në celularin e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flet Niko Trimi pasi iu dogj shtëpia: Flakën ma vunë se u pajtova me gruan. Ja si e shpëtova familjen natën
Doza heroine në Delvinë, arrestohet 29 vjeçari. Ja provat materiale të sekuestruara nga policia »
Article Logic
Execution time: 0.011054992675781
array(1) { ["section"]=> string(88) "me-jep-500-euro-ose-te-publikoj-videon-22-vjecari-kanos-48-vjecaren-por-arrestohet-19293" }