'Më jepni të ha diçka se vdiqa', gruaja kërcënon stafin e fastfood-it pasi i kërkuan të vendosë maskë (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 16:33 18-09-2020 'Më jepni të ha diçka se vdiqa', gruaja kërcënon stafin e fastfood-it pasi i kërkuan të vendosë maskë (FOTO)

Një grua kërcënoi se do të godiste me thikë një punëtor të KFC-së në Kaliforni, ndërkohë që hipi në banak dhe filloi të ulëriste.

Asaj iu refuzua shërbimi pasi nuk kishte vendosur maskë. Pamje nga incidenti tregojnë se gruaja pastaj hidhet mbi banak dhe bërtet "më jepni të ha diçka dreqi ta hajë. Jam e uritur".

1.jpg

Më pas ajo fillon të fyej pakuptim një tjetër punonjës mashkull, ndërkohë që e sfidon atë të thërrasë policinë. Gruaja, identiteti i së cilës nuk bëhet me dije, kërcënoi me thikë një punonjëse femër, nëse ajo nuk i ofronte diçka për të ngrënë.

2.jpg

Për më shumë lexoni daily mail:

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012898921966553
array(1) { ["section"]=> string(111) "me-jepni-te-ha-dicka-se-vdiqa-gruaja-kercenon-stafin-e-fastfood-it-pasi-i-kerkuan-te-vendose-maske-video-220842" }