‘Më ka ardhur në shtëpi kjo pako gjigante,’ Arbana merr dhuratë nga një person anonim: Nëse dërguesi e sheh...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:59 27-10-2020 ‘Më ka ardhur në shtëpi kjo pako gjigante,’ Arbana merr dhuratë nga një person anonim: Nëse dërguesi e sheh...

Moderatorja Arbana Osmani dhe Eduardi ndodhen në qiellin e shtatë, pas lindjes së djalit të tyre, të cilin e pagëzuan me emrin Diell.

Ishte Eduardi ai që publikoi i pari foton e ëmbël teksa mbante në dorë foshnjen, e më pas Arbana.

Pas ardhjes në jetë të Diellit, Arbana ka marrë dhurata të shumta nga miqtë e saj. Mirëpo së fundmi me anë të një postimi në rrjetet sociale moderatorja ka bërë me dije se i ka mbërritur në shtëpi në një pako pa pusull.

Brenda saj ndodhen produkte bebash, teksa Arbana ka bërë thirrje që të tregojnë kush është personi që i ka dërguar pakon, që ta falenderojë.

“Guys, më ka ardhur në shtëpi kjo pako gjigante plot me produkte për bebe por nuk ka as pusull, as dërgues, asgjë. Nëse dërguesi e sheh, të më shkruaj që të paktën t’i them faleminderit,” shkruan Arbana në postimin e saj.

Screenshot_16.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Dashuria jonë me shikim të parë!' Vlogerja e njohur Sara Karaj lind djalin e saj, bëhet nënë për herë të parë
Prishja e miqësisë me Dafina Zeqirin, reagon për herë të parë Tayna: Njerëzit që iu bëjnë keq... »
Article Logic
Execution time: 0.010874032974243
array(1) { ["section"]=> string(110) "me-ka-ardhur-ne-shtepi-kjo-pako-gjigante-arbana-merr-dhurate-nga-nje-person-anonim-nese-derguesi-e-sheh-225373" }