“Më kanë thënë që je pak diktator”, ja si i përgjigjet Panuçi pyetjes ngacmuese të Adi Krastës

Publikuar tek: kulture-art, më 22:10 22-12-2017 “Më kanë thënë që je pak diktator”, ja si i përgjigjet Panuçi pyetjes ngacmuese të Adi Krastës

Në natën e dytë të festivalit të këngës në RTSH i ftuar është edhe trajneri i kombëtares Kristian Panuçi.

Duke folur shkurt para prezantimit, Panuçi iu përgjigj dhe një ngacmimi të vogël të gazetarit Adi Krasta.

Kur prezantuesi i festivalit Krasta i tha se kishte dëgjuar se Panuçi është pak dictator, Panuçi u përgjigj:

“Mendoj se edhe sporti si jeta do rregulla për të pasur rezultate duhen rregulla”, tha Panuçi.

Më tej Kristian Panuçi ka folur edhe për të ardhmen e kombëtares shqiptare.

“Ne përfaqësojmë një vend të rëndësishëm që po rritet. Unë mendoj se po krijojmë një skuadër të mirë që ka kurajo. Unë shikoj çdo ditë njerëz të lirë në Shqipëri dhe dua një skuadër të lirë dhe që të luaj futboll”,- tha Panuçi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074660778045654
array(1) { ["section"]=> string(98) "me-kane-thene-qe-je-pak-diktator-ja-si-i-pergjigjet-panuci-pyetjes-ngacmuese-te-adi-krastes-104067" }