“Më ke fyer por të kam duruar, flisnim edhe ndryshe”, Rama-gazetares: Funksionon vetëm në dhënie, jo në dalje

Publikuar tek: aktualitet, më 23:32 13-02-2020 “Më ke fyer por të kam duruar, flisnim edhe ndryshe”, Rama-gazetares: Funksionon vetëm në dhënie, jo në dalje Edi Rama dhe Klodiana Lala

Kryeministri Edi Rama është i ftuar në emisionin Opinion përballë katër gazetarëve.

Gjatë gjithë emisionit ai ka debatuar me gazetaren klodiana Lala.

Lala i ka thënë Ramës se e ka duruar vetëm sepse është Kryeministri i vendit, dhe po të ishte si shtetasi Edi Rama do të flisnin ndryshe, ndërsa Rama ia ka kthyer “zonja funksionon vetëm në dhënie, në marrje nuk funksionon”.

Pjesë nga debati:


Lala: Më ke fyer gjatë gjithë kohës dhe të kam duruar sepse të kam respektuar si kryeministri i vendit tim. Po të ishte si Edi Rama, flisnim ndryshe…

Rama: Ouuu, unë jam Edi Rama, kryeministër i Shqipërisë

Rama: Zonja funksionon vetëm në dhënie, në marrje nuk funsionon

Lala: Jep përgjigjen, mos ofendo

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021936178207397
array(1) { ["section"]=> string(110) "me-ke-fyer-por-te-kam-duruar-flisnim-edhe-ndryshe-rama-gazetares-funksionon-vetem-ne-dhenie-jo-ne-dalje-195137" }