Më kë po e pi kafen ish-ministrja e Ramës? Sapo e ka zbuluar vetë me këtë FOTO

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:38 16-06-2017 Më kë po e pi kafen ish-ministrja e Ramës? Sapo e ka zbuluar vetë me këtë FOTO

Ndonëse në kulmin e fushatës elektorale të zgjedhjeve të 25 qershorit, ish-ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu gjen kohën edhe për të pirë e qetë kafen e mëngjesit.

Por më kë ka vendosur ta ndajë tavolinën mëngjesin e sotëm ish-ministrja?

Ajo e zbulon vetë me një foto të publikuar në rrjetet sociale dhe tregon se është me të rinjtë e njësisë numër 9 në Tiranë.

Në ditë të “nxehta” fushate mesa duket nuk mjafton vetëm kafeja e mëngjesit për të marrë forcën e duhur, por edhe energjia që përcjellin të rinjtë që mbështesin Partinë Socialiste. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023610830307007
array(1) { ["section"]=> string(83) "me-ke-po-e-pi-kafen-ish-ministrja-e-rames-sapo-e-ka-zbuluar-vete-me-kete-foto-82696" }