Me kë po i kalon pushimet Ledri Vula? Ja fotot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:18 26-08-2015 Me kë po i kalon pushimet Ledri Vula? Ja fotot Ledri Vula dhe e ëma, Xheraldina

Këngëtari Ledri Vula, i shumëpreferuari i femrave ka zgjedhur t’i kalojë këto pushime me femrën më të rëndësishme të jetës së tij.

Bëhet fjalë për të ëmën e Ledrit, Xheraldinën.

Këto janë fotot që vijnë nga pushimet e tyre dhe duket qartësisht lidhja e ngushtë nënë e bir.

Në njërën nga fotot është Xheraldina ajo e cila i afrohet Ledrit  duke i “prishur” rehatinë në karrigen e pushimit e ndërsa në tjetrën është këngëtari “i bezdisuri” që shkon t’i rrëmbejë të ëmës një puthje.

A mund të ketë raport më të bukur se kaq? Një pjesë janë të mendimit që kjo është e mrekullueshme por nuk kanë munguar as komentet thumbuese për “Ledrin çun mamaje”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026643991470337
array(1) { ["section"]=> string(51) "me-ke-po-i-kalon-pushimet-ledri-vula-ja-fotot-19233" }