Më kë preferon Ledion Liço t'i kalojë mëngjeset e së shtunës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:27 10-09-2016 Më kë preferon Ledion Liço t'i kalojë mëngjeset e së shtunës

Ledion Liço është shumë i lidhur me qenin e tij, me të cilin shihet shpesh teksa e shëtit në rrugët e Tiranës.

Edhe këtë mengjes të shtune, prezantuesi i njohur ka preferuar ta kalojë në shoqërinë e qenit të tij.

I veshur i gjithi me të zeza dhe me një kapele në kokë, ai është fotografuar teksa shëtit qenin e tij. Një mënyrë e mirë relaksimi në fundjavë. 

14285667_1125776900835760_395100338_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.34971284866333
array(1) { ["section"]=> string(66) "me-ke-preferon-ledion-lico-t-i-kaloje-mengjeset-e-se-shtunes-52505" }