Me kë shkon në palestër zëdhënësja e Berishës, shumë...s’do ta besojnë!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:49 29-11-2017 Me kë shkon në palestër zëdhënësja e Berishës, shumë...s’do ta besojnë!

Zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha ka publikuar një foto pas palestre në ashensor.

Dhe e gjeni dot se me kë është në ashensor Erla Mëhilli? Me ish-deputeten e djathtë Majlinda Bregu, figura polemike dhe kundërshtarja e hapur e Bashës i cili e la jashtë listave të 25 qershorit, bashkë me shumë kritikë të tjerë.

Megjithatë Erla dhe Majlinda duket se janë në harmoni të plotë. Stërviten në palestër, ngjiten bashkë në ashensor, dhe ja...shkrepin ndonjë “selfie”.

me.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010082006454468
array(1) { ["section"]=> string(74) "me-ke-shkon-ne-palester-zedhenesja-e-berishes-shume-s-do-ta-besojne-101215" }