'Me kë VIP do ta ndërroje Norën?', nuk do ta besoni kë zgjedh Robert Berisha

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:03 03-09-2019 'Me kë VIP do ta ndërroje Norën?', nuk do ta besoni kë zgjedh Robert Berisha

Prej disa ditësh Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar në media.

Pas ndarjes së bujshme, të cilën Roberti e deklaroi përmes një statusi ata komentohen për çdo veprim të tyre.

Mirëpo, i ftuar shumë kohë në parë në 'Prive' , i pyetur se me cilën figurë publike do ta ndërronte Nora Istrefin, Roberti ka pohuar se do të zgjidhjte me një personazh shumë të njohur të skenës.

'Me Sabri Fejzullahun', duke treguar kështu se nuk ka femër të shoëbizit që do t’ia zinte vendin Norës.

Screenshot_14.jpg

Screenshot_13.jpg

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012647867202759
array(1) { ["section"]=> string(79) "me-ke-vip-do-ta-nderroje-noren-nuk-do-ta-besoni-ke-zgjedh-robert-berisha-177218" }