Me këmbë drejt Austrisë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:55 04-09-2015

Mijëra emigrantë janë nisur me këmbë drejt Austrisë pas urdhrit për bllokimin e trenave në Hungari.

Pamjet tronditëse tregojnë mijëra emigrantë, kryesisht nga vendet e Lindjes së Mesme, teksa marrshojnë poshtë një ure drejt një rruge 115 kilometra të gjatë drejt kufirit me Austrinë. Ata thyen gardhin policor disa minuta më parë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Luftë zhulit?! Ky qytetar nuk do t’ja dijë dhe e ka zgjidhur kështu “hallin” e tij
Ekskluzive/ Zbardhet kontrata DIA-CEZ për borxhet e OSHEE, hidhen poshtë pretendimet e PD ndaj Ilir Metës »
Article Logic
Execution time: 0.010924100875854
array(1) { ["section"]=> string(35) "me-kembe-drejt-austrise-video-19967" }