Me këmbë përpjetë, kështu e nisi 2019-ën Klaudia Pepa (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:21 05-01-2019 Me këmbë përpjetë, kështu e nisi 2019-ën Klaudia Pepa (FOTO)

Balerina e njohur Klaudia Pepa kohët e fundit është përfolur shumë nëpër mediat rozë për jetën e saj aryistike dhe private.

Gjatë vitit 2018 balerina Klaudia Pepa, e cila aktualisht e vijon karrierën në Itali ka publikuar shumë foto apo video provokuese me lëvizjet e saj.

Por mesa duket edhe vitin 2019 balerina e njohur e ka nisur me një foto tejet provokuese dhe sensuale.

Në një foto të publikuar së fundmi ajo shfaqet me këmbë lart ku i bien në sy të pasmet. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Ja kështu e nisa 2019”. 

auto_klaudia1546688518.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Hipi Lasgushit e shih Stambollin', aktori sulmon ashpër Ramën: O gropë septike që qelb si ujë Lane
'Mos na xhelozohet Juvja', Rama publikon PAMJET nga stadiumi i ri: Xhevahir arkitektonik »
Article Logic
Execution time: 0.01318621635437
array(1) { ["section"]=> string(64) "me-kembe-perpjete-keshtu-e-nisi-2019-en-klaudia-pepa-foto-147612" }