Me këmbë të thyer dhe plagë në kraharor, kush është i riu nga Elbasani që përfundoi rëndë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 19:41 29-10-2020 Me këmbë të thyer dhe plagë në kraharor, kush është i riu nga Elbasani që përfundoi rëndë në spital

Një 30-vjeçar nga Elbasani ka përfunduar në spitalin e Sarandës mbrëmjen e sotme, pasi kishte marrë lëndime serioze.

Mësohet se Kreshnik Dine ka shkuar në spital me këmbë të thyer dhe plagë të rëndë në kraharor.

Ka dyshime se i riu që punonte në një kompani në Sarandë, është rrëzuar nga lartësia teksa punonte.

Nuk ka ende një njoftim zyrtar nga policia, teksa nuk dihet as gjendja aktuale shëndetësore e 30-vjeçarit Dine.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pallati përfshihet nga flakët në Durrës, shkak bëhet aspiratori
Rama bisedoi me Presidentin e Azerbajxhanit për rafinerinë e Ballshit, ambasadori Huseynov ‘lan duart’: S’ka të bëjë me qeverinë azere, ishte marrëveshje private »
Article Logic
Execution time: 0.013008117675781
array(1) { ["section"]=> string(105) "me-kembe-te-thyer-dhe-plage-ne-kraharor-kush-eshte-i-riu-nga-elbasani-qe-perfundoi-rende-ne-spital-225701" }