'Me këmbët hapur dhe dorën tek...', Morena Taraku poston foton e nxehtë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:56 01-08-2020 'Me këmbët hapur dhe dorën tek...', Morena Taraku poston foton e nxehtë Morena Taraku

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Bukuroshja esmere gjithmonë e gjen kohën për postime në rrjete sociale, dhe tani që ka ardhur vera ajo nuk di të ndalet.

Para pak ditësh reperja publikoi një foto shumë provokuese në Instagram, me fustan të çarë teksa mbrapa i dukeshin tangat e zeza.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në instastory, ku shihet me bikini të gjelbërta, shumë sensuale.

Me këmbët e hapura dhe dorën tek kofshët, Morena ka ngacmuar mendjen e ndjekësve të saj, shumë prej të cilëve me siguri e kanë kthyer telefonin me kokë poshtë për të parë më qartë.

mori.jpg

Tatuazhet në fundin e barkut, kofshë dhe gjoks e bëjnë atë të duket një super seksi e vërtetë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097289085388184
array(1) { ["section"]=> string(72) "me-kembet-hapur-dhe-doren-tek-morena-taraku-poston-foton-e-nxehte-215739" }