Me kostum dhe i qeshur, Aurela me kapele trendi, Basha publikon foton e rrallë nga Holanda, ja si dukej çifti 20 vite më parë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:29 07-01-2021 Me kostum dhe i qeshur, Aurela me kapele trendi, Basha publikon foton e rrallë nga Holanda, ja si dukej çifti 20 vite më parë Lulzim dhe Aurela Basha

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka publikuar në rrjete sociale një foto të rrallë të shumë viteve më parë, me bashkëshorten e tij.

Në foto shihet Basha me trupin drejt, me kostum dhe kollare të verdhë i qeshur në fytyrë. Ndërkohë Aurela mban veshur një xhaketë ekstravagante me shkëlqim dhe një kapele trendi për zonjusha europiane, e qeshur gjithashtu.

Foto është shkrepur në janar të vitit 2001 në Holandë, përpara se ata të ktheheshin në Shqipëri.

Screenshot_4_copy_copy.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryemadhi krahason krerët e politikës me kafshët: Rama është kunadhe, s’më pëlqen veshja e tij se s’ja tregon format... (E PLOTË)
»
Article Logic
Execution time: 0.01158595085144
array(1) { ["section"]=> string(145) "me-kostum-dhe-i-qeshur-aurela-me-kapele-trendi-basha-publikon-foton-e-rralle-me-bashkeshorten-ja-si-dukej-cifti-20-vite-me-pare-ne-holande-234110" }