Me kostumin e Kombëtares dhe i qeshur, ja me kë po e kalon mbrëmjen presidenti Meta (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:17 05-08-2020 Me kostumin e Kombëtares dhe i qeshur, ja me kë po e kalon mbrëmjen presidenti Meta (Foto) Padre Sergio - Meta

Presidenti i republikës Ilir Meta po kalon një mbrëmje të qetë dhe në shoqëri të mirë. Të paktën kështu duket nga foto dhe mbishkrimi që ai vetë ka bërë në rrjete sociale.

Meta shfaqet në krahë të Padre Serxhios, i buzëqeshur dhe i veshur me një bluzë të Kombëtares shqiptare.

“Me Padre Serxhion ju urojmë një mbrëmje të këndshme nga Ishmi”,- shkruan ai krahas fotos.

metaaa.jpg

Më parë Kreu i Shtetit ka qënë edhe në Kishën e Bizës në Ishëm ku ka ndjekur meshën e drejtuar nga Padre Serxhio.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010117053985596
array(1) { ["section"]=> string(94) "me-kostumin-e-kombetares-dhe-i-qeshur-ja-me-ke-po-e-kalon-mbremjen-presidenti-meta-foto-216215" }