Me makina të vjedhura dhe lëndë narkotike, kapet i riu në Durrës, bëri ‘namin’ me grabitje (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:49 24-09-2020 Me makina të vjedhura dhe lëndë narkotike, kapet i riu në Durrës, bëri ‘namin’ me grabitje (EMRI) Foto ilustruese

Arrestohet një i ri në Durrës i cili ishte shpallur në kërkim mbi 5 herë me rradhë.

 

Bëhet fjalë për Petrit Lazerin, i cili akuzohet për vjedhje dhe shitje lëndësh narkotike.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, të riut i janë gjetur makina të vjedhura dhe drogë.

Përveçse kryente vjedhje në Durrës, i riu vazhdimisht grabiste edhe nëpër disa qytete të tjera të vendit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012630939483643
array(1) { ["section"]=> string(98) "me-makina-te-vjedhura-dhe-lende-narkotike-kapet-i-riu-ne-durres-beri-namin-me-grabitje-emri-221522" }