Me mbathjet e ulura për t'u nxirë më shumë, Rita Ora ngacmon ndjekësit në rrjete sociale (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:58 05-08-2020 Me mbathjet e ulura për t'u nxirë më shumë, Rita Ora ngacmon ndjekësit në rrjete sociale (FOTO) Rita Ora

Rita Ora tashmë që ka filluar vera e ka "tepruar" pak me foto provokuese, aq sa dhe e ëma e "ka qortuar" me komente ultimative.

Së fundmi Rita është parë në shoqërinë e të dashurit të saj të ri, regjisorin e filmave dhe videove muzikore hunky, Romain Gavras, 39 vjeç. Ata ishin me disa miq me pushime, teksa Rita u fotografua topless nga paparacët.

11.jpg

Para 1 ore këngëtarja me origjinë nga Kosova ka publikuar në rrjete sociale disa foto shumë sensuale, ku shihet me bikini seksi, që i nxjerrin në pah trupin elegant dhe format perfekte.

22.jpg

Në një foto, Rita i ulur mbathjet më shumë se ç'duhet, ndoshta për t'u nxirë më shumë në pjesë të ndryshme të trupit.

1_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010225057601929
array(1) { ["section"]=> string(99) "me-mbathjet-e-ulura-per-t-u-nxire-me-shume-rita-ora-ngacmon-ndjekesit-ne-rrjete-sociale-foto-216218" }