“Me mbi 200 km/h”, përplaset me makinë Vali Korleone (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:19 06-03-2017 “Me mbi 200 km/h”, përplaset me makinë Vali Korleone (Video)

Mbrëmjen e djeshme, personazhi i njohur nga Kosova, Vali Corleone është aksidentuar në qytetin e Gjilanit me makinën e tij tip ‘Jaguar’ e cila është shkatërruar totalisht nga përplasja.

Pavarsisht kësaj, ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sipas mediave në Kosovë Vali Korleone ishte duke udhëtuar me një vajzë në momentin e përplasjes, dhe me një shpejtësi mbi 200 km/orë, jashtë normave të lejuara. Pas aksidentit, figura e njohur në Shqipëri dhe Kosovë ka publikuar pamjet në rrjete sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028223037719727
array(1) { ["section"]=> string(61) "me-mbi-200-km-h-perplaset-me-makine-vali-korleone-video-70987" }